[ 1 ] 2 3 4 ... 27 28 29 30  Nastepna >>

19.06.2022 12:41

Magia zió┼é i przypraw

,,Magia ziól i przypraw" - tak─ů nazw─Ö nosi┼é konkurs, którego rozstrzygni─Öcie nast─ůpi┼éo w ┼Ťrod─Ö 15 czerwca.By┼éy gratulacje, s┼éodko┼Ťci i suuuuuper nagrody!!! Przedszkolaków odwiedzi┼é tak┼╝e Starosta Powiatu Starachowickiego Pan Piotr Ambroszczyk, który tak┼╝e sredecznie pogratulowa┼é wszystkim udzia┼éu w konkurskie a wszystkich  przedszkolaków obdarowa┼é s┼éodkim pocz─Östunkiem.

Wszystkim, którzy wzi─Öli udzia┼é w tworzeniu zielników serdecznie gratulujemy!!!

19.06.2022 12:32

Rolety w ka┼╝dej sali

Mi┼éo nam poinformowa─ç, ┼╝e mamy rolety w ka┼╝dej sali. Firma ,,Kucharski" zrealizowa┼éa zadanie w ramach Programu inijatyw Lokalnych (PIL 2022). Dzi─Ökujemy rodzicom za 30% finansowy wk┼éad w realizacj─Ö zadania. Reszt─Ö ┼Ťrodków pokry┼éa Gmina . Dzieci maj─ů komfort przebywania w salach w czasie upa┼éów.

Serdecznie dzi─Ökujemy!!!

01.06.2022 21:10

DZIECKA  DZIECKA

Dzie┼ä Dziecka to jeden z najrado┼Ťniejszych dni, na który czekaj─ů m┼éodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu by┼é to dzie┼ä wyj─ůtkowy, pe┼éen ┼╝ycze┼ä, u┼Ťmiechów, rado┼Ťci i niespodzianek. Tego dnia pojawi┼éo si─Ö mnóstwo kolorowych balonów i bajkowych dekoracji, które rozwesela┼éy naszych milusi┼äskich. Od rana panowa┼éa radosna atmosfera, a na przedszkolaków czeka┼éo wiele atrakcji. By┼éy konkursy, zabawy taneczne, gry zespo┼éowe prowadzone przez panie oraz smakowity pocz─Östunek przes┼éodk─ů wat─ů cukrow─ů. Du┼╝ym prze┼╝yciem by┼éy odwiedziny i wspólne zabawy z Misiem Teddy Eddie , malowanie twarzy, a tak┼╝e puszczanie baniek mydlanych – tych ogromnych i male┼äkich, które wznosz─ůc si─Ö w gór─Ö pod niebo powodowa┼éy prawdziwy zachwyt i rado┼Ť─ç dzieci.

Na po┼╝egnanie dzieci otrzyma┼éy, pami─ůtkowe medale. Mamy nadziej─Ö, ┼╝e ten dzie┼ä, który obfitowa┼é w mnóstwo pozytywnych wra┼╝e┼ä b─Ödzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu pani Dyrektor i ca┼éego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom ┼╝yczymy du┼╝o rado┼Ťci podczas codziennego poznawania ┼Ťwiata.

01.06.2022 21:03

DY┼╗UR WAKACYJNY

Podpisywane Porozumień z Rodzicami:

1.Proszę o wypełnienie i podpisanie druku:

Porozumienie w dwóch egzemplarzach.

2.Z podpisanymi dokumentami rodzic/opiekun prawny OSOBI┼ÜCIE zg┼éosz─ů si─Ö do dyrektora przedszkola w terminie i godzinach podanych w og┼éoszeniu celem rejestracji i podpisania przez dyrektora.

3.Dzieci z Ukrainy prosz─Ö o przyniesienie do wgl─ůdu:

-dokumwnt nadania numeru PESEL dziecka,

-paszport.

Podpisywanie Porozumie┼ä odbywa si─Ö od 01.06.2022 r: do  15.06.2022 r:

Poniedzia┼éki i pi─ůtki w godz. 8.00- 11.00

Wtorki, ┼Ťrody, czwartki w godz. 8.00 - 15.00

30.05.2022 06:38

Dzie┼ä Mamy

Maj to ┼╝ycie, maj to kwiatki

Maj to tak┼╝e ┼Üwi─Öto Matki,

Maj w uczucia jest bogaty,

Bo si─Ö zbli┼╝a ┼Üwi─Öto Taty.

Ch─Ö─ç sprawiania przyjemno┼Ťci swoim najbli┼╝szym, okazywania im mi┼éo┼Ťci i przywi─ůzania ma swoje odzwierciedlenie w uroczysto┼Ťci jak─ů przygotowujemy ka┼╝dego roku – to ┼Üwi─Öto Rodziny. Ta wyj─ůtkowa uroczysto┼Ť─ç w naszym przedszkolu oby┼éa 26 maja. Najmilszych go┼Ťci zaprosi┼éy wszystkie grupy przedszkolne.

Uczucia dzieci znalaz┼éy swój wyraz w przepi─Öknie przygotowanych przedstawieniach z tej okazji, a tak┼╝e w ofiarowanych rodzicom upominkach, podzi─Ökowaniach, najlepszych ┼╝yczeniach, a przede wszystkim gor─ůcych u┼Ťciskach i rodzinnej rado┼Ťci.

24.05.2022 20:50

INFORMUJEMY!!!

Rodzice dzieci, które zostan─ů zapisane na dy┼╝ur wakacyjny w Przedszkolu Miejskim nr 15 w lipcu 2022 roku zobowi─ůzani s─ů do przyniesienia wyprawki:

- papier toaletowy - 4 rolki

-r─Öcznik papierowy - 4 sztuki

- chusteczki higieniczne - 1 du┼╝e opakowanie

- chusteczki nawil┼╝ane - 1 opakowanie

- serwetki ┼Ťniadaniowe - 1 opakowanie

-mydełko w płynie - 1 sztuka

- obuwie na zmain─Ö w podpisanym worku

- ubranie na zmian─Ö: skarpetki, bielizna, bluzka, spodnie lub rajstopy

24.05.2022 07:44

JEDZIEMY AUTOBUSEM

W dniu 19 maja 2022 roku, nasze Przedszkolaki poznawa┼éy sposób korzystania z Komunikacji Miejskiej w Starachowicach. Tego dnia ka┼╝da z grup odby┼éa przejazd autobusem ulicami Starachowic.To by┼éo niezwyk┼ée wydarzenie i prze┼╝ycie, a rado┼Ťci i u┼Ťmiechom nie by┼éo ko┼äca.

Serdecznie dzi─Ökujemy!!!

24.05.2022 07:37

DZIE┼â MAMY I TATY 26.05.2022r.

Serdecznie zapraszamy rodziców na uroczysto┼Ť─ç Dnia Mamy i Taty w dniu 26.05.2022r.:

Grupa I ,,Zaj─ůczki" - 9.30

Grupa II ,,Liski" - 10.30

Grupa III ,,Wiewiórki" - 12.30

Grupa IV ,,Myszki" -  13.30

Po przedstawieniu w ka┼╝dej grupie zapraszamy na sesj─Ö zdj─Öciow─ů pt.:,,Mama, tata i ja" do sali gimnastycznej.

22.05.2022 21:09

UWAGA!!!

Rodzice dzieci z PM 15, którzy chc─ů zapisa─ç dzieci na dy┼╝ur wakacyjny w lipcu zobowi─ůzani s─ů do podpisania Porozumienia, poniewa┼╝ Porozumienie podpisane 1 wrze┼Ťnia 2021 roku obowi─ůzuje do 31 czerwca 2022 roku.

Rodzicom dzieci, którzy chc─ů zapisa─ç dzieci na dy┼╝ur wakacyjny w sierpniu (Przedszkole Miejskie nr 10) tak┼╝e przypominamy o zg┼éoszeniu dziecka i podpisaniu przez Pa┼ästwa Porozumie┼ä w przedszkolu.

22.05.2022 21:05

INFORMACJE do dy┼╝urów wakacyjnych

Informujemy!!!

Na dy┼╝ur przyjmowane b─Öd─ů dzieci:

-b─Öd─ůce przedszkolakami przedszkoli miejskich w roku szkolnym 2021/2022

-obojga rodziców pracuj─ůcych lub rodziców pracuj─ůcych - samotnie wychowuj─ůcych dzieci

-nie b─Öd─ů przyjmowane dzieci z ,,zerówek" szkolnych.

Terminarz:

01.06.2022 - 15.06.2022r.

Zg┼éoszenie i podpisanie Porozumienia w przedszkolu, które pe┼éni dy┼╝ur w danym miesi─ůcu.

Podpisywanie Porozumie┼ä w PM 15

- poniedzia┼éek i pi─ůtek : 8.00 - 11.00

-wtorek, ┼Ťroda, czwartek:8.00- 15.00

20.06.2022 r. Ogłoszenie listy dzieci przyjętych.

[ 1 ] 2 3 4 ... 27 28 29 30  Nastepna >>